FUNDACJA PODĄŻAJ SWOJĄ DROGĄ

Pierwsze dwie edycje TRAMPEK udało się zorganizować własnymi siłami, przy wsparciu wielu życzliwych osób i firm. Dużym nakładem pracy udało się jakoś ogarnąć sprawy logistyczne i finansowe. Wszystkie występujące Panie poświęciły swój czas i pieniądze na dojazd, by u nas gościć. Cieszymy się, że idea spotkała się z tak dobrym przyjęciem, że były na to gotowe. Sale udostępniano na nieodpłatnie itp., itd. Można by długo wymieniać. Jeśli mamy się rozwijać trzeba skończyć z „partyzantką”. Chcemy by TRAMPKI były imprezą zorganizowaną jak najlepiej, a to niestety jest niemożliwe bez finansowania. Brutalne ale prawdziwe.

Dlatego też pod koniec 2014 powołałyśmy do życia FUNDACJĘ PODĄŻAJ SWOJĄ DROGĄ. Ma ona nam pomóc w zdobywaniu funduszy na organizację naszych Spotkań. Fundacja może m.in. starać się o dotację, przyjmować darowizny. Mamy nadzieję, że uda nam się pozyskiwać środki, które pozwolą dalej organizować TRAMPKI i prowadzić inne działania związane z promocją turystyki na najwyższym poziomie.

Jeśli masz takie możliwości możesz nasz wesprzeć darowizną. No i oczywiście zawsze szukamy sponsorów 😉 Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc.

 

FUNDACJA PODĄŻAJ SWOJĄ DROGĄ

Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.

numer rachunku:

67 2030 0045 1110 0000 0396 9400

 

Jeśli chcesz sprawdzić fundację możesz zajrzeć do KRS (zaznacz rejestr Stowarzyszeń i innych organizacji społecznych i podaj nasz numer KRS 0000532848)