Jak dotrzeć na Trampki w Warszawie?

 Trampki w Warszawie znalazły swą przystań w Cafe 8stóp

logo stopy  300x300

ul. Ratuszowa 2, 03-461 Warszawa

Mapka_Alex-1

Wskazówki dojazdu

Najlepiej dojechać do naszej kawiarni miejskim rowerem. Stację Veturilo mamy dosłownie kilkanaście metrów od wejścia. Można też do nas przybiec lub przyjechać swoim rowerem. Ścieżka nad Wisłą jest prawie w zasięgu wzroku (szczególnie jak zasłaniające ją drzewa stracą liście). Ze Starej i Nowej Pragi najlepiej jest oczywiście przyjść, spacer alejkami Parku Praskiego w piękną pogodę to prawdziwa przyjemność.

A poza tym zawsze są:

autobusy i tramwaje – nasza kawiarnia jest zaledwie kilkaset metrów od przystanku Park Praski, gdzie zatrzymuje się kilkanaście linii autobusowych i kilka tramwajowych, w tym wszystkie jadące z pl. Bankowego przez Wisłę. Z przystanku najlepiej dojść do nas alejką prowadzącą do zoo (Dziadka-Lisieckiego) i potem wzdłuż ul. Ratuszowej w stronę Wisły. W odległości 5-minutowego spaceru jest też przystanek tramwajowy Ratuszowa-zoo.

– samochód – najmniej polecamy. Szczególnie latem parkowanie w okolicy zoo może być prawdziwym wyzwaniem. Niemniej jednak można próbować, najlepiej na ulicy Ratuszowej, a w weekendy również na prawym paście Wybrzeża Helskiego. Parkowanie przy zoo jest bezpłatne.