TRAMPki w Kuchni Spotkań IKEA. Konkurs!

TRAMPki – Spotkania Podróżujących Kobiet to wydarzenie, które przede wszystkim ma inspirować. Ale też rozwiewać obawy, które przed pierwszą podróżą, zwłaszcza w pojedynkę, ma prawie każdy: czy sobie poradzę, czy będę bezpieczna, czy nie spotka mnie coś złego, czy nie zabłądzę, czy spotkam na drodze życzliwych ludzi itd.

Festiwal odbywa się raz w roku w moim pięknym rodzinnym Gdańsku. Ale propozycji, by zorganizować go również w innym mieście, pojawia się wiele. Tym razem mam więc niespodziankę dla tych z Was, które są z Warszawy (chociaż to nie jest warunek). Już 14 listopada DWANAŚCIE z Was będzie miało możliwość wzięcia udziału w specjalnej „mini-edycji” TRAMPek, niezwykle kameralnej i oryginalnej. Będziemy wspólnie gotować potrawy ze świata i rozmawiać o podróżach, naszych marzeniach, obawach. Będziecie miały możliwość zadania wszystkich pytań, jakie tylko przychodzą Wam do głowy czterem doświadczonym podróżniczkom. To będzie też super okazja do poznania innych zajawionych na podróze kobiet. Być może wśród nich uda Wam się spotkać bratnią duszę, z którą zaplanujecie razem najbliższą podróż? A wszystko będzie miało miejsce w super przestrzeni Kuchni Spotkań IKEA.

ikea_ks_banita-1

CO TRZEBA ZROBIĆ?

Wystarczy, że odpowiesz kreatywnie na pytanie: „Masz możliwość zorganizowania podróży marzeń po swojemu? Jak będzie ona wyglądać?” Konkurs kierowny jest wyłącznie do kobiet (przykro mi Panowie).

Odpowiedź prześlij na adres banita@banita.travel.pl. W tytule maila napisać: „#poswojemu”.

Macie czas do 9 listopada. Wygrane poinformujemy w ciągu dwóch dni. Z wybranymi osobami spotykamy się 14 listopada w godzinach 17.30-22.00, żeby szukać oraz znajdować odpowiedzi na pytania, które kotłują się Wam w głowie, a których nie miałyście dotąd za bardzo komu zadać oraz dobrze się bawić w świetnym towarzystwie.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu >>>