Opowiedz o swojej Podróży – dołącz do TRAMPek 2017

Opowiedz o swojej Podróży – dołącz do TRAMPek 2017  jako prelegentka

Pamiętasz, kiedy zapadła decyzja, że ruszasz w świat? Jakie przygody spotkały cię na drodze do celu? A może sama Podróż była celem? Opowiedz o niej na TRAMPkach 2017 i zainspiruj inne kobiety!

Niezależnie od tego, czy była to podróż w Bieszczady czy na drugi koniec świata, jechałaś samochodem, motorem, rowerem czy szłaś pieszo. Szukamy podróżniczek z pomysłem – chcemy, by opowiedziały o tym, jak się podróżuje samotnie lub w towarzystwie innych kobiet. Spotykamy się po to, by wymienić się doświadczeniem i dodać odwagi tym, które chcą wyruszyć w Podróż marzeń.

  • Zgłoś swoją prezentację do programu TRAMPek jeżeli:
  • twoja podróż była kobietą: podróżowałaś sama, z mamą lub przyjaciółką;
  • z podróży przywiozłaś ciekawe zdjęcia i historie;
  • chcesz się podzielić swoim doświadczeniem od strony praktycznej (mile widziane rady, wskazówki);
  • chcesz i możesz być z nami w Miasto Gdańsk.u 21-23 kwietnia 2017 r.

Czekamy na krótki opis podróży i plan prezentacji. Napisz, jaką praktyczną wiedzą możesz się podzielić, dołącz kilka zdjęć z podróży (maksymalnie 3-4 o wadze do 150 kB) i kilka słów o sobie (kim jesteś? czy prowadziłaś prezentacje/prelekcje? jak się dowiedziałaś o TRAMPkach?) oraz krotki 2-3 minutowe nagranie w ktorym się przedstawiasz i mówisz o czym chciałabyś opowiedzieć. Filmik może być nagrany telefonem. Na zgłoszenia czekamy maksymalnie do 17 lutego pod adresem trampki.festiwal@gmail.com. W temacie maila prosimy o wpisanie „TRAMPki 2017 – zgłoszenie”.

UWAGA! Jeżeli posiadasz umiejętności, które mogą się przydać przed lub w trakcie podróży (sztuka przetrwania, montaż filmu, fotografia lub inne) i potrafisz tę wiedzę przekazać w formie dwu- / trzygodzinnych warsztatów, napisz nam o tym. Dołącz do zespołu trenerek i trenerów trampek podczas dnia warsztatowego (22 kwietnia) w Europejskie Centrum Solidarności.

Jeśli nie było Cię z nami w zeszłym roku to zobacz jak wyglądały TRAMPki 2016.