TRAMPKI 2015 Czekamy na zgłoszenia!

Podróżowałaś sama? A może z przyjaciółką lub mamą? Nie ważne czy był to wyjazd w Bieszczady czy podróż dookoła świata. Na Trampkach nie ma ścigania się kto dalej, dłużej, taniej czy w bardziej pomysłowy sposób. Tu liczy się odwaga do postawienia pierwszego kroku i ruszenia w podróż samej lub w towarzystwie innych kobiet. Na Trampkach spotykamy się po to, by inspirować i wymieniać się doświadczeniami, by pokazywać tym, którzy wciąż na podróż się nie zdecydowali, że warto i że to wcale nie jest takie straszne i niebezpieczne jak wszyscy mówią.

Warunkiem są jedynie ciekawe zdjęcia i historie oraz doświadczenie, którym możesz podzielić się z innymi. Stawiamy większy nacisk na bardziej praktyczne podejście do tematu podróży tak, by dawać wskazówki, uczyć, doradzać.

Jeśli uważasz, że spełniasz te warunki, a przy tym jesteś gotowa podzielić się nimi na forum, wyślij zgłoszenie na adres:

banita@banita.travel.pl  temacie wpisując ”Trampki 2015 -zgłoszenie”

Przedstaw się i napisz kilka słów o sobie. Prowadziłaś już jakieś prezentacje? Jeśli tak, napisz koniecznie gdzie i o czym. Napisz, o czym miałaby być Twoja prezentacja na Trampkach i jaki element praktyczny do prezentacji mogłabyś wprowadzić. O czym najbardziej chciałabyś opowiedzieć i jakich wskazówek praktycznych udzielić. Wyślij też 3-4 zdjęcia ze swojej podróży, o której masz w planach opowiedzieć. Zdjęcia niech będą małe (waga max 150 kB)

A może jesteś specjalista w jakiejś dziedzinie: fotografii, montażu filmów, sztuce przetrwania lub innej i chciałabyś przeprowadzić trzygodzinne warsztaty? Napisz o swoim pomyśle. Jesteśmy otwarci na wszelkie ciekawe propozycje.

Trampki – Spotkania Podróżujących Kobiet odbędą się w dniach 27, 28 lutego i 1 marca w Gdańsku.

Na zgłoszenia czekamy do 30 stycznia 2015.