Bilety i rejestracja 2017

Zapraszamy na czwartą edycję festiwalu TRAMPki – Spotkań Podróżujących Kobiet! 

Gdańsk, 21-23 kwietnia 2017 r.

Spotkania Podróżujących Kobiet – TRAMPki – to ogólnopolski festiwal podróżniczy skupiający się na podróżowaniu kobiet. W bieżącym roku odbędzie się już czwarta jego edycja, niezmiennie w Gdańsku. Zapraszamy nie tylko kobiety!

TRAMPki to żeńska odmiana słowa tramp (wagabunda, obieżyświat). Jesteśmy jedynym w Polsce festiwalem opowiadającym o podróży z kobiecej perspektywy. Dużo uwagi poświęcamy samotnym podróżom kobiet – jako tym wzbudzającym najwięcej emocji i obaw. Z zasady, prelegentkami festiwalu są podróżujące kobiety – podczas wystąpień i warsztatów opowiadają nie tylko o swoich wyprawach, ale też dzielą się doświadczeniem, doradzają i własnym przykładem przekonują, że warto podejmować nawet największe podróżnicze wyzwania.


Bardzo prosimy o przemyślane zapisy na darmowe warsztaty i atrakcje. Nie będziemy akceptować zapisów jednej osoby na warsztaty odbywające się w tym czasie.Chcemy uniknąc sytuacji z zeszłego roku, gdy duża grupa osób, pomimo zarezerwowania miejsca, nie stawiła się na warsztatach. W ten sposób odbieracie innym możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu. Szanujmy się wzajemnie!

Jeśli zapiszesz się na warsztaty, potem okaże się, że nie możesz przyjść, to daj nam znać mailowo (trampki.festiwal@gmail.com) ! Niech inni wykorzystają Twoje miejsce!

21 kwietnia (piątek) WSTĘP WOLNY BEZ REJESTRACJI!!!

Oficjalny „bifor” w Klubogalerii Bunkier: spotkania, wernisaż, rozmowy.

22 kwietnia (sobota) WSTĘP WOLNY –WYMAGANA REJESTRACJA!!!

Dzień warsztatóq, Hyde park  w Europejskim Centrum Solidarności. Dodatkowo spływ kajakowy i spacer z przewodniczką po ternie Stoczni.

23 kwietnia (niedziela) WSTĘP BILETOWANY!!! Bilety dostępne tylko on-line (nie będą dostępne na miejscu wydarzenia)

Dzień prelekcji i rozmów w Europejskim Centrum Solidarności.


Pobierz program skrócony w pdf: TRAMPki 2017 program skrócony

Pobierz program szczegółowy w pdf: TRAMPki 2017 Program szczegółowy

Przejdź do strony ze pełnym programem>>>

 


BILETY I REJESTRACJA NA STRONIE EVENEA.pl >>>